loadingimg

Wczytuję dane...
Dora poznaje świat

Witamy w  Bajkowej Kolekcji - sklepie internetowym dla małych fanów Dory i nie tylko. Oferujemy zabawki, ubranka, akcesoria z postaciami z bajki
Dora poznaje świat  - kliknij i zobacz!

Kategorie produktów:

Dora - klocki Mega Bloks Dora - zabawki Dora - bajki DVD Dora - książeczki Dora - ubranka dla dzieci Dora - akcesoria dla dzieci Dora - pokój dziecka Dora - artykuły szkolne
Klocki MEGA BLOKS Zabawki Bajki DVD Książeczki Ubranka dla dzieci Akcesoria dla dzieci Pokój dziecka Artykuły szkolne


Największy wybór artykułów dla dzieci z bajki Dora poznaje świat. Dora jest bohaterką kreskówki Dora poznaje świat telewizji Nickelodeon. Jest małą podróżniczką z wielkim sercem, kóra nigdy nie rozstaje się ze swoim plecakiem, mapą i kochaną małpką o imieniu Butek. Zawsze gotowa jest wyruszyć w podróż, która ma na celu udzielenie komuś pomocy albo rozwiązanie jakiejś zagadki.

Dora zachęca oglądających do aktywnego uczestniczenia w każdym odcinku, zadając im pytania lub zachęcając do większej aktywności ruchowej. Co więcej, Dora z zapałem uczy młodszych widzów podstaw języka angielskiego.

Postać jest ulubiona szczególnie przez dziewczynki, przez co też prawie cały asortyment produktów kierowany jest do nich.

Dużą zaletą bajek Dora poznaje świat jest brak w nich przemocy, mogą ją oglądać nawet najmłodsze dzieci.

Sprawdź opinie

Bajkowa kolekcja - opinie